Esenyurt Tuzcuoğlu Nakliyat Kurumsal Firma Profili

tuzcuoğlu nakliyat

Lojistik kapsamında 1893'ten bu yana görev ifa ettiğimiz zaman dilimi içinde sayısız birey, şirket ile kamu kuruluşuna nakliye işi yapmış olan Tuzcuoğlu Nakliyat, söz konusu sektörde önemli lojistik kurumları içerisinde yer almaktadır.

Hizmet verdiği birey ve kuruluşlara yüksek standartlarda ve ayrıca sağlam taşımacılık sunan Tuzcuoğlu Nakliyat, istikrarlı mazisinde etkili referanslar sahibi olmuştur.

Tuzcuoğlu Nakliye organizasyon özelllikleri, bölgesel ve illerarası taşımacılık faaliyetlerinde faydanıza sunduğu 4 tane ortanca hacimli ve 3 tane büyük ölçekte taşıma kamyonu, şehiriçi asansörlü taşımacılık işlemlerinde opere ettiği İki farklı gezici asansör kamyonu, ev eşyası muhafaza işlemleri doğrultusunda 1300 metrekare dahili bölgesi mevcut olan, emniyetli deposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her bir malzeme ve eşya tipine elverişli belirlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Ayrıca kurumumuzun, hizmet sağladığı şahıs ve kuruluşların eşya nakliyesi gereksinimlerine problemsiz çözüm sunabilme maksadıyla istihdam ettiği, tamamı kendi özel alanlarında pratik sahibi ve deneyimli çalışan ekibi mevcuttur.

Kurumumuz, ev taşıma faaliyetleriyle beraber, asansörlü taşıma , şehirlerarası nakliye , uluslararası ev taşıma , eşya muhafazası ve ofis taşımacılığı hizmetlerini de uzmanlıkla icra etmektedir.

"Ev Taşımada Güven" sloganıyla, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren kurumumuz, müşterilerinin ihtiyaçlarının hesaplı, nitelikli, emniyetli bir biçimde ve tam zamanında temin edilmesini ana kalite politikası olarak kabul etmektedir.

Evden eve nakliye şirketleri içinde önde gelen kuruluşlardan bir tanesi olan Tuzcuoğlu Nakliye kurumsal altyapısına gönülden güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Deniz KÖSE

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Esenyurt'tan Manisa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası ev taşımacılığı konusu bakımından kendini ispatlamış bir kurum. Kusursuz bir hizmet gördüm. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir iş yapma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Jale ÖZER

  Esenyurt'ta oturduğum beş artı iki dairemin nakliyat işlerini Esenyurt Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasına yaptırdım. Zekeriya bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşıma şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde evden eve nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Esenyurt ve çevresinde evden eve nakliye mevzuunda taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Hande ÇEVİK

  Esenyurt içinde asansörlü nakliye programı mevcut olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer şirketlere nispeten daha güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu şirketle anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Zekeriya bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Esenyurt halkına tavsiye ediyorum.