Tuzcuoğlu Nakliyat İletişim Bilgileri

iletiiim

Evden eve taşıma , ofis nakliyesi , asansörlü taşımacılık illerarası taşımacılık , uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet öğelerimiz ve diğer taşıma ihtiyaçlarınız konusunda firmamız ile burada mevcut bulunan adres, telefonlar, e-posta ve iletişim formu aracılığıyla temas kurabilirsiniz.

Tuzcuoğlu Nakliyat ile iletişim kurduğunuzda, tamamıyla ücretsiz olan ekspertiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Mrk. Adr: Kozyatağı Mahallesi Kadıköy - İstanbul

İstanbul Merkez: 0216 384 2777

Çağrı Merkezi: 0533 319 0 444
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Zekeriya KARATAŞ

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Esenyurt'tan İstanbul'a taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliyat, şehirler arası ev taşımacılığı konusunda kendini ispatlamış bir firma. Seçkin bir hizmet aldım. Firmaya çok teşekkür ederim. Dairemdeki herşeyi güzel bir biçimde paketlediler. Titiz ve ayrıca düzenli bir çalışma şekilleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini herkese tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn İkbal TURGUT

  Esenyurt'ta ikamette bulunduğum İki artı bir evimin nakliyesi işlemlerini Esenyurt Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine yaptırdım. Tarık bey ve ekibi hakikaten bir nakliye şirketinden beklenilen gibi işlemlerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden dikkatli bir şekilde nakliyat işlemini yaptılar ve problemsiz bir şekilde evden eve nakliyat işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzcuoğlu Nakliyatı Esenyurt ve çevresinde evden eve nakliye mevzuunda tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • img
  Byn Begüm ÖZTÜRK

  Esenyurt'ta asansörlü nakliye hizmeti bulunan şirketleri karşılaştırdığımda, Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasının diğer firmalara nispeten daha profesyonel olduğunu gördüm ve evimin nakledilmesi için bu firmayla anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Tarık bey ile irtibatta olduk ve taşınmam bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Esenyurt halkına tavsiye ederim.