Evden Eve Nakliye

evden eve nakliyat

Evlerde bulunan eşya ve malzemelerin bir nakliye şirketi vasıtasıyla hasar almayacak bir şekilde bulundukları yerden farklı bir yere nakledilmesine evden eve nakliye denir.

Evden eve taşımacılık organizasyonu, ev nakliyat aşamalarının, möble, evlerimizde mevcut bulunan cihazlar ya da başka ev eşyalarının tahribat almaması anlamında mecburi tedbirlerin alınması biçimiyle, sistemli bir şekilde tatbik edilmesidir. Ev eşyalarının toparlanması, sarılarak muhafaza edilmesi, kamyon veya kamyonetle ile taşınarak istenen yerlerine konumlandırılması aşamalarını içine alır.

Evden Eve Taşıma Ne Manaya Gelmektedir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşımacılık, evde olan materyal ve eşyaların yeni mekana taşınmasında, ev veya ofis eşyalarının ziyan görmesini engelleyici önlemlerle beraber, tecrübeli personel tarafından parçalarına ayırma ve monte işlerinin de gerçekleştirildiği uzman bir nakliyat yöndemidir.

Evden Eve Taşımacılık sadece ev eşyaşarının nakliyesi amacıyla icra edilebileceği gibi, taşınılacak evde eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirilebilmesi biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Ev eşyalarının ziyan görmeye izin verilmemesi gayesiyle, oldukları pozisyonda sökme süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve nakledilmesi ile tekrar montajlarının yapılması ve kullanılmaya hazırlıklı duruma getirilmesi süreçleri evden eve nakliye işlemlerinin esasını meydana getirmektedir.

Transfer programının en hatırı sayılır bölümü ve unsuru durumuna gelen evden eve taşıma, görevinin hakikaten yetkilisi bir ekip tarafından yerine getirilmediği durumda hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü olasılık dahilinde olmayan zorluklara neden olabilmektedir.. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için teslim ettiğiniz şirketin, alanında ehliyetli ve tecrübeli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve nakliye kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile itimat edilen bir kurum olması zaruridir.

Evden eve taşımacılık sektöründe öncelikli olarak değer atfedilmesi gerekli olan faktör ambalajlamadır. Nakilleri yapılacak mobilyalar, araç gereç ve taşınacak mekanda bulunan eşyaların, kullanma çeşitlerine göre tespit edilen farklı ambalaj materyalleriyle sarılarak nakliyat amacıyla müsait bir şekle getirilmeleri ciddiyetle gereklidir.

Birinci sınıf ve ehil bir destekle arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve nakliye anlamı itibariyle nedir? sualini çok sayıda kişi sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma şeklinde düşünülmesi de tatmin edici olmayan bir anlayış anlamıyla benimsenmektedir. Ev taşıma programında direkt olarak harekete başlamadan evvel, sistemli bir programlama programı oluşturulmalıdır.

Kurumumuzun sahasında ihtisaslaşmış ve aynı zamanda tecrübeli elemanları desteğiyle, taşınmanın tüm zorluğundan rahatça uzak kalabilir ve sıkıntısız bir şekilde tercih ettiğiniz yerleşim yerine tüm eşya ve malzemelerinizi taşıyabilirsiniz.


Evden Eve Taşıma Eylemleri Kapsamında Yerine Getirilen Faaliyetler

- Ön inceleme: Taşımacılık projesinin tam kapsamıyla uygun uygulanması adına taşınacak mekanda tetkik manası barındıran ve ayrıca işletmemizin ücret almadan arz ettiği eksper servisinden faydalanabilirsiniz.

- Nakliye sigortası: Nakliye sigortası, eşya ve yüklerinizi nakil süreçleri esnasında olasılık dahilinde olan ve arzu edilmeyen hallere ve kazalara karşı emniyet kapsamına dahil eder.

- Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin düzgün şekilde paketlenmesi, kamyon veya tıra dengeli yerleştirilebilmesi ve daha emniyetli nakledilmesi amacıyla sökme hizmetleri firmamızca yerine getirilmektedir. Aynı zamanda Yatak odası gardrobu gibi demonteleri yapılan mobilyalarınız, yeni yerleşim yerinizde tesbip ettiğiniz gibi pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından kurulumları yapılır.

- Ambalaj malzemeleri seçimi ve Eşyaların ambalajlanması: Elektrikli eşyalar, möbleler, mutfak eşyaları ve diğer tüm eşyalar için materyal çeşitlerine göre seçilmiş paketleme bileşenleri kullanılmak suretiyle ambalajlama işlemleri yerine getirilmektedir.

- Taşıma aracına istifleme: Demonteleri ve de sarımları yapılmış olan möble ve diğer malzemelerinizin transferi esnasında zarara karşın muhafaza edilmeleri, taşıma aracına sağlam yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen mekana transfer edilen ve kurulumları tamamlanan eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya hazır duruma getirilir.

- Eşya barındırma: Ev eşyası barındırma hizmetleri sunan kurumumuza ulaşmak suretiyle gereken korumalı sandıklarınızı isteyebilir, nitelikli ve emniyetli ev eşyası barındırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kurumumuzca Evden eve nakliyat faaliyetlerinde bilhassa eşya emniyetliliği noktasına ayrıntılı olarak önem atfedilmektedir. Organize bir kuruluş olmanın gereği olan mütehassıs görüş neticesinde, taşınan malzemelerin zayiatı veya tahribat görmesi gibi vakaların önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kurumumuzun her türlü ödeme gücüne müsait maliyet ayarlaması neticesinde, her şahıs kolayca söz konusu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin hiçbir problemle karşılaşmadan ve güvenilir koşullar kapsamında nakliyesi ve konumlandırılması için, kurumumuza her zaman güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Burak YÜCEL

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Esenyurt'tan Manisa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası ev taşımacılığı konusu bakımından kendini ispatlamış bir kurum. Kusursuz bir hizmet gördüm. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir iş yapma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Jale KILIÇ

  Esenyurt'ta oturduğum beş artı iki dairemin nakliyat işlerini Esenyurt Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasına yaptırdım. Zekeriya bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşıma şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Esenyurt ve çevresinde evden eve nakliye mevzuunda taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Birgül AKBULUT

  Esenyurt içinde asansörlü nakliye programı mevcut olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer şirketlere nispeten daha güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi hususunda bu şirketle anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Zekeriya bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Esenyurt halkına tavsiye ediyorum.