Esenyurt Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliye, şehiriçi taşımaya nispeten uzak uzaklık barındıran transfer biçimidir. Taşımacılık yönüyle ayrımı bulunmaz. İller arası nakliyede kilometre çoktur. Bu nedenden ötürü, söz konusu gaye gayesiyle kullanılacak olan taşıma kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve güvenilir yapıda bulunması gerekmektedir. İşletmemizin yararınıza sunduğu illerarası nakliye taşıtları, dirençli ve korunaklıdır.

Çağımız taşıma yöntemlerinin ilerlemesiyle, çelik kasalı kamyonların kullanışlılığı ve sağlamlığı çoğalmıştır. İller arası Taşıma hizmetlerinde, eşya çeşitlerine göre özelleşen vasıtaları kullanmakta olan organizasyonumuz, seri ve emniyetli eşya nakliyesi işlemleri servis etmektedir. Ülkemizin her tarafına şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunan şirketimiz, kişi ve kuruluşların taşınma isteklerine en sağlam biçimde yanıt sunabilmek düşüncesiyle, lüzumlu olacak bütün koşulları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye süreçlerinde, birikimli personel görevlendirilir. Bununla beraber işletmemizin tatbik ettiği elit işlemler kapsamında son derece güvenilir eşya taşıma hizmetleri yerine getirilmektedir.

İllerarası Taşımacılık İşlemleri?

Eksper işlemiyle nakliye faaliyetleri start alır ve gereken taşıma aracı, eksper tarafından tanımlanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde mobilyalar ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir eşyalarınızın özel şekilde ambalajlanması ile öteki taşınacak materyalin korunaklanması aşamasından itibaren, asansör kullanılarak çelik kasalı vasıtaya, tüm eşyalar istiflenir. İlk aşamada büyük ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve akabinde kırılabilir ev eşyaları yüklenir.

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın ev eşyası nakil işlemleri sebebiyle kapsamlı çerçevede imal edilmesiyle, iller arası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir. İşletmemiz adına hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti asıl maksatımızdır.

İllerarası lojistik faaliyetleri alanında, ambalajlama ile muhafazalama süreçleri kendine özgüdür. Uzak mesafelerin sıkıntılarıyla yük ve eşyaların taşınacağı yörenin genel durumu değerlendirilir ve bunlara göre eşyaların paketlenmesi işlemleri tamamlanır. Ambalajlamadan sonraki aşamada araç içi istifleme süreci yapılır. Titiz bir şekilde uygulanan ambalajlama ve yükleme sayesinde malzemeleriniz zarar görmeye karşı muhafaza edilmektedir. Şehirler arası taşıma hususunda mecburi olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz deneyimli, mesleki belgelere sahip olan bireylerdir. Kuruluşumuzun ve kadromuzun temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden önlenmiştir. İşletmemiz tüm işlemlerde itinalı hareket etmektedir.

İller arası taşımacılık maliyetleri , taşınılacak ilin mesafesi, çelik kasalı taşıtın durumu, ihtiyaç duyulan ek faaliyetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi hallere göre farklılık gösterebilir. Kuruluşumuz, şehirler arası nakliyat işlemlerinde son derece elverişli bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Deniz KÖSE

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Esenyurt'tan Manisa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası ev taşımacılığı konusu bakımından kendini ispatlamış bir kurum. Kusursuz bir hizmet gördüm. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir iş yapma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Jale ÖZER

  Esenyurt'ta oturduğum beş artı iki dairemin nakliyat işlerini Esenyurt Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasına yaptırdım. Zekeriya bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşıma şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Esenyurt ve çevresinde evden eve nakliye mevzuunda taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Hande ÇEVİK

  Esenyurt içinde asansörlü nakliye programı mevcut olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer şirketlere nispeten daha güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu şirketle anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Zekeriya bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Esenyurt halkına tavsiye ediyorum.