Esenyurt Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

İşletmemiz Esenyurt Büro Nakliyeciliği işletmeleri içinde güçlü organize özelllikleri ve aynı zamanda mutlak müşteri tatmini bakış açısına sahip öncü bir kurumdur.

İş yeri taşıma hizmetleri başka taşımacılık çeşitlerinden ayrıcalıklı çerçevede daha kapsamlı özel ilgi ve ayrıca uzmanlık gerektiren bir eşya taşıma biçimidir.

İş yeri taşıma hizmetleri konusu için kalite perspektifimiz çerçevesinde ilk önce taşıma konusunda görev verdiğimiz bir personel bize ilettiğiniz adrese gelir ve büronuzda mevcut olan tüm eşyaları tetkik eder. Analiz işlemi bitiminde nakil planlaması yapılır.

Nakil esnasında naklin daha hızlı ve rahat yapılması sebebiyle büronuzdaki tüm eşya ve malzemeler sınıflarına ayrılarak nakledilir. evrak dolapları ve büro mobilyalarının söküm işlemleri nispeten süzenli olabilmesi nedeniyle kendinden şarjlı söküm aletleri tercih edilmektedir. Bütün büro eşya ve malzemeleri yurtdışından getirttiğimiz özel ambalaj malzemelerine sarılarak paketlenir. Evraklar ile masa aksesuarları kolilenerek üzerlerine açıklayıcı bilgileri yazılarak karışıklık engellenir.

Kuruluşumuz büro taşımacılık faaliyetlerini güvence altına dahil etmektedir.

Esenyurt Ofis Taşıma sahasında senelerdir önder konumunu korumakta olan kurumumuz Tuzcuoğlu Taşımacılık, itimat ve profesyonellik ile ihtiyaç sahiplerine hizmet sunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Deniz KÖSE

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Esenyurt'tan Manisa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası ev taşımacılığı konusu bakımından kendini ispatlamış bir kurum. Kusursuz bir hizmet gördüm. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir iş yapma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Jale ÖZER

  Esenyurt'ta oturduğum beş artı iki dairemin nakliyat işlerini Esenyurt Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasına yaptırdım. Zekeriya bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşıma şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde evden eve nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Esenyurt ve çevresinde evden eve nakliye mevzuunda taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Hande ÇEVİK

  Esenyurt içinde asansörlü nakliye programı mevcut olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer şirketlere nispeten daha güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu şirketle anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Zekeriya bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Esenyurt halkına tavsiye ediyorum.