Esenyurt Eşya Depolama

eşya depolama istanbul

Eşya muhafazası, kuruluşumuzun ifa ettiği nitelikli hizmetlerden bir tanesidir. Eşya depolama, her hangi bir eşya çeşidinin (mesela otomobil ve motorlu araçlar, işyeri eşya ve malzemeleri, konut eşyalarınız, muhafaza etmek mecburiyetinde olduğunuz fazlalık malzemeler, sandıklar vb.) korumalı depolarda ve kendine özgü depolama bölmelerinde korunması faaliyetleridir.

Kurumumuz, Esenyurt'ta ev taşımacılığı ve büro nakliyesi süreçlerinin yanısıra, hizmet sağladığı şahıs ve kuruluşların ihtiyaçları etrafında ekonomik bedellerle belirli periyotta eşya muhafazası faaliyetleri de sağlamaktadır. Senelik ya da daha geniş süreliğine eşya depolama anlaşmalarında 1 kereliğine mahsus olmak üzere taşıma maliyeti alınmamaktadır.

7 / 24 kamera sistemleri vasıtasıyla koruma altında bulunan depo binalarımız, meydana gelebilecek tüm afet durumuna karşın da teminat kapsamındadır.

Sigortalanarak muhafaza edilen eşya ve malzemeleriniz, muhtemel hasarlara karşın güvence içerisine alınmış olacaktır.

Kurumumuzca tespit edilen eşya depolama ücretleri , ciddi derecede ekonomiktir. Daha sonra farklı maliyetler tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm ücretlendirme, anlaşma sırasında müşterilerimize bildirilmektedir. Eşya koruma işlemlerini ifa ettiğimiz birey ve kuruluşların memnuniyetlerinin planlandığı eşya koruma hizmetlerinde, zorunlu olan herbir faktör kurumumuzca hesaba katılmıştır.

Sağlam bir depolama şirketine eşya ve malzemelerinizi emanet vermeyi düşünüyorsanız, işletmemizin eşya depolama hizmetlerinden yararlanmalısınız. Kesinlikle güvenilir olan eşya depolama hizmetlerimizde, şirketimiz açısından hizmet kalitesi esas kazanç özelliği taşımaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Burhan SÖNMEZ

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Esenyurt'tan Manisa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası ev taşımacılığı konusu bakımından kendini ispatlamış bir kurum. Kusursuz bir hizmet gördüm. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir iş yapma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Jale ŞENTÜRK

  Esenyurt'ta oturduğum beş artı iki dairemin nakliyat işlerini Esenyurt Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasına yaptırdım. Zekeriya bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşıma şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde evden eve nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Esenyurt ve çevresinde evden eve nakliye mevzuunda taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Birsen ASLAN

  Esenyurt içinde asansörlü nakliye programı mevcut olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer şirketlere nispeten daha güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu şirketle anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Zekeriya bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Esenyurt halkına tavsiye ediyorum.