Tuzcuoğlu Taşımacılık Şirket Araçları

tuzcuoğlu nakliyat araçları

Eşya Taşıma Kamyonları, sadece ev taşımacılığına elverişli nakil vasıtaları olduğu için, belli imal edilmiş nakil vasıtalarıdır. Taşıma vasıtalarının tümünün arka istikamette hareket etmeleri için sesle uyaran arka manevra müşürü olması, muhafazalı karoserleri olması, mükemmel yay düzeneği, söz konusu niteliklerden bir kısmıdır.

Şirketler, yüksek hizmet niteliği gerekçesi çerçevesinde, tüm nakliye kamyon ve kamyonetlerinde gereken ayrıntıları hesap ederek klasiğin ötesinde hizmet sunabilme gayreti içindedirler. Mesafe uzaklığına göre gerek görürlerse ek sürücü yöntemini devreye sokarlar ve bu sayede azami güvence hususundaki dikkati gösterirler.

Ev taşıma veyahut büro nakliye kamyonları, araç iç kısım hacmine bakılarak değişken kapsamlarda tercih edilmektedir. Dorse boyları aşağı yukarı 3 - 3,5 mt. olan kamyonetler genellikle kısmi malzeme taşımacılığında, küçük evlerin veya büroların eşya transferinde kullanılmaktayken, dorse boyutu 3 - 4 metreden fazla olan ve yaklaşık otuz - otuz beş m3 yük taşıyabilen orta hacimli taşıma araçları genel olarak yüz m2'nin daha azı büyüklükte olan iki artı bir, iki artı iki dairelerin taşımasında yahut orta büyüklükteki iş yerlerinin taşınmaları doğrultusunda kullanılmaktadır. Geniş hacimli ve yük kapasitesine sahip On tekerlekli taşıyıcı araçlar ise elli m3'ten çok malzeme taşıyabildikleri için genel anlamda daha yüksek m2'li iki artı bir 'den büyük olan evler veya binalar ile şirket nakliyesinde yada şehirlerarası taşımacılıkta tercih edilmektedir.

Eşya nakliye ve iş yeri nakliyesi kamyonları özel muhafazalı ve kasa kapılarının açılıp kapanır yapıda olmaları gerekmektedir. Bu sayede uzak ve zorlu yol şartlarında kapakların istek dışı açılmaması ve nakliieri yapılan malzeme ve materyallerin düşmemesi temin edilmiş olur.

Taşıma aracı içerisinde eşya ve malzemelerin sabit durumda kalabilmelerini sağlayabilecek urganların olması ve ayrıca yükleme öncesi sargılanmış durumda bulunsa da kasa içinde var olan eşya ve malzemelerin hasar almaması doğrultusunda dorse iç kısımlarının ahşap malzemeyle yahut halıyla katmanlanmış olmaları mecburi gerekliliktir.

Tuzcuoğlu Nakliyat taşıyıcı araç grubu ile mobil asansörleri, İstanbul şehiriçi nakliyatta ve İstanbul'den tüm şehirlere iller arası taşımacılıkta hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşların bütün gereksinimlerini karşılayacak adet ve farklılıkta ve üst model araçlardan oluşmaktadır.

Kasaları tenteli olan araçlar, ev taşımacılığı konusunda katiyen elverişli olamaz. Tenteli kamyonlarla ev eşyası taşımak, taşınan eşyaların kırılma veya çizilme tehlikesini en üst dereceye yükseltir. Bu sebeple, eşya nakliyatında çelik kasaları olan araçlar kullanılmalıdır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Burak YÜCEL

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Esenyurt'tan Manisa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası ev taşımacılığı konusu bakımından kendini ispatlamış bir kurum. Kusursuz bir hizmet gördüm. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir iş yapma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Jale KILIÇ

  Esenyurt'ta oturduğum beş artı iki dairemin nakliyat işlerini Esenyurt Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasına yaptırdım. Zekeriya bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşıma şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Esenyurt ve çevresinde evden eve nakliye mevzuunda taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Birgül AKBULUT

  Esenyurt içinde asansörlü nakliye programı mevcut olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer şirketlere nispeten daha güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu şirketle anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Zekeriya bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Esenyurt halkına tavsiye ediyorum.